primaria sibiu
home . primaria consiliul . informatii . afaceri . despre sibiu . turism
urbanism

PRIMARIA SIBIU

link Conducerea
link Cladirea primariei
link Structura primariei
link Organigrama
link Servicii publice
link Starea civila
link Centrul de Informatii
link Urbanism
link Orase infratite
link Cetateni de onoare
link Alegeri 2008
link Alegeri 2004
 

Alegeri Locale 2000

SITUATIA DELIMITARII SECTIILOR DE VOTARE DIN MUNICIPIUL SIBIU,
PENTRU ALEGEREA CONSILIULUI GENERAL, CONSILIULUI JUDETEAN SI A PRIMARULUI,
DIN 4 IUNIE 2000

Nr. sectiei de votare
Sediul sectiei de votare 
(strada, nr.)
Localul sectiei de 
votare
Delimitarea sectiei de votare
Nr. alegatori
1
P-ta Iancu de Hunedoara (fosta P-ta 8 Martie) nr.3
scoala generala nr.10
Strazile: Gh. Asachi, Aviatiei, Cimitirului, Cucului, Ghiocelului (fosta Cibinului din Turnisor), Iazul Morii, Livezii, P-ta Iancu de Hunedoara (fosta P-ta 8 Martie), Rozmarinului, D.D.Rosca (fosta 24 Septembrie), Stavilarului, George Topirceanu, Trandafirilor, Zavoi.
1806
2
Str. E.A.Bieltz (fosta C.A.P. Zorile) nr.60
scoala generala nr.10
Strazile: I.Agirbiceanu (fosta S.M.T.-ului), E.A.Bieltz (fosta C.A.P. Zorile), Calea Turnisorului nr.59A-163 fara sot si nr. 36A-158 cu sot (fosta str.Lunga), Cooperatorilor, Dreptatii, Griului, st.O.Iosif (fosta 8 Mai), Ogorului, Orzului, Ovazului, Pomicultorilor, Scurta, Seceratoarelor, Semanatoarelor, Trifoiului, Verzariei.
1724
3
Str. E.A.Bieltz (fosta C.A.P. Zorile) nr.60
scoala generala nr.10
Strazile: Agricultorilor, soseaua Alba Iulia nr.49-103 fara sot si nr.42-112 cu sot si Bl. 45, Aleea Iasomiei, Aleea Pajistei.
2193
4
P-ta Cluj nr.3
scoala generala nr.12
Strazile: Kiev, M.Kogalniceanu, Odessa, P-ta Cluj, Patriotilor, Praga, Progresului, Reconstructiei, T.Vladimirescu, Timisoara (fosta Yalta).
1222
5
P-ta Cluj nr.3
scoala generala nr.12
Strazile: Carpatilor, Cimpului, I.L.Caragiale, Democratiei, infratirii, Honterus, Narciselor, G-ral Balan, Margaretelor, Paltinis, Ion Pop Reteganu, Sperantei.
1310
6
Str. Paris nr.1
scoala generala nr.12
Strazile: Arad, Castorului, Tr.Demetrescu, Deva, Magheranului, Paris.
1307
7
Str. Pedagorilor nr.7
Grup scolar Industrial Constructii Montaj
Strazile: Autogarii, Caramidariei, Distributiei, Garoafei, Gradinarilor, Hameiului, Lalelelor, Lemnelor, Metalurgistilor, Pedagogilor, Riului nr.1-20 (numere cu sot si fara sot) Bl. 1 si 2, Calea surii Mici, Tractorului, Calea Turnisorului nr.1-59 fara sot si nr.2-36 cu sot, Varului.
1473
8
Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr.60
scoala generala nr.13
Strazile: Simion Barnutiu, Crizantemelor, Eschile, Florilor, Lacramioarelor, Laptariei, Pandurilor, tiglarilor, Viorelelor.
1268
9
Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr.60
scoala generala nr.13
Strazile: Lunga (fosta 11 Iunie), Viile Sibiului.
1821
10
Cv.tiglari
scoala generala nr.23
Strazile: Constructorilor, Doinei, Dulgherilor, Fagului, Faiantei, Lutului, Maierilor, Mesteacanului, Record, Ulmului, Zidarilor, Zugravilor.
1276
11
Cv. tiglari
scoala generala nr.23
Cartier tiglari blocurile: A5, B1- B4, B6, B8, C1, C2, G1, G2, str. Cuptorului.
2065
12
Str. Gladiolelor nr.2
Grupul scolar ''INDES'' (fost ''Independenta"Sibiu
Strazile: Gladiolelor, Aleea Craitelor, str.Popa sapca, Tg. Cailor, Aleea Tg.Cailor, Riului nr.21-36.
1754
13
Str. Postavarilor nr.18
Grupul scolar de Industrie Alimentara
Strazile: Cameliei, Daliei, C.I.Nottara, Intrarea Nottara I. Constantin, Aleea Petuniei, Aleea Postavarilor, Postavarilor.
1612
14
Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr.65
scoala generala nr.18
Strazile: Rusciorului, Aleea Rusciorului
1977
15
Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr.65
scoala generala nr.18
Strazile: Dr. Bagdazar, Berzelor, Bujorului, Caprioarelor, Cerbului, Ferma 2 Dealul Ocnei, Calea surii Mari ( fosta Calea surii Mari + Drumul Ocna Sibiului ), Cuza Elena Doamna (fosta Krupskaia), Fragilor, Gutuilor, Petru Maior, Marului, Nucului, Oborul de Vite, Parului, Prunelor, Salciilor, Gheorghe sincai, Strugurilor, Ecaterina Teodoroiu, Visinilor.
1723
16
Str. Smirdan nr.5
scoala generala nr.11
Strazile: Alunului, Anul 1848, Bradului, Carpenului, Ceaikovschi, Cedonia (fosta Armata Proletara), Drum Nou, Flacara, Frasinului ( fosta Rahovei) ), Gorunului ( fosta Mihai Viteazu), Luncii, Macazului, Macesului, Malinului, Muncitorilor, Mr. Nita Octavian (fosta 30 Decembrie), Oltetului, Pinului, Vasile Pirvan (fosta Steagu Rosu), Podului, Rachitei, Rovine, Salcimilor, Smirdan, Stejarului, Tineretului, Vaii, Viilor.
2029
17
Str. Macaralei, nr.20
scoala generala nr.20
Strazile: Arcului, Corneliu Diaconovici, Frezorilor, Lebedei, Libertatii, Luceafarului, Nicolae Milescu Spatarul, Primaverii, Solidaritatii, Toamnei, Ecaterina Varga.
1251
18
Str. Macaralei nr.20
scoala generala nr.20
Strazile: Anul 1907, Cezar Boliac, Ciocanului, Dinamului, Albert Einstein, Anatole France, Calea Gusteritei, Lazaret, Lacatusilor, Macaralei, Mozart, Nicovalei, Rulmentului, Alecu Russo, Strungului, Turgheniev, Emile Zola.
1429
19
Str. Henri Coanda (fosta Sevastopol) nr.51
Grup scolar Industrial Constructii Masini COMPA Sibiu (fosta IPAS)
Strazile: Balantei, Preda Buzescu, Dorobantilor, Forjorilor, Lacului, Laminorului, Masinistilor, Plevnei, Topitorilor.
1288
20
Str. Henri Coanda (fosta Sevastopol) nr.51
Grup scolar Industrial Constructii Masini COMPA Sibiu (fost IPAS)
Strazile: Henri Coanda (fosta Sevastopol), Otelarilor, Principatele Unite.
1984
21
Str. Lupeni nr.50
scoala generala nr.8
Strazile: Abrud (fosta Eroii Muncii), Armoniei, Ciocirliei, Crinilor, Crisului, Henrich Heine, Lupeni, Fundatura Lupeni, Muresului, Petru Poni (fosta Drapelul Rosu), Porumbeilor, Resita, Rindunelelor, Tohan, Vinatorilor, Vulcan, Zorilor.
1441
22
Str. Lupeni nr.50
scoala generala nr.8
Strazile: Sandu Aldea, Anina, Popovici Banateanu, Calan, Cugir, Decebal, Gheorghe Doja, Moara de Scoarta, Moreni, Oltului, Petrila, Octavian Smigelschi, Teilor, Teliuc, Traian (fosta Meyer Rudolf), Viitorului.
1576
23
Str. J.S.Bach nr.1-3
Grup scolar Transport C.F. Sibiu
Strazile: Albinelor, J.S.Bach, Baicoi, Egalitatii, Garii, Ana Ipatescu, Lamark, Treboniu Laurean, Iuliu Maniu (fosta Vasile Roaita), Muncii, Ovidiu, Prometeu, serpuita.
1503
24
Str. Liviu Rebreanu (fosta Reforma Agrara)
Gradinita nr.17
Strazile: Brutarilor, 9 Mai, Noua, Olarilor, Liviu Rebreanu (fosta Reforma Agrara).
1524
25
Str. Nicolae Teclu nr.41
Gradinita nr.37
Strazile: Abatorului, Ampere, Piata 1 Decembrie 1918, Tg.Finului, Costache Hurmuzachi, Ilie Pintilie, Pielarilor, Pietrarilor, Rotarilor, Sapunarilor, Nicolae Teclu, Aleea tesatorilor.
1812
26
Str. Constitutiei nr.2-4
Palatul copiilor
Strazile: Barbierilor, Blanarilor, Constitutiei, Fabricii, Funarilor, Hermann Oberth (fosta Sindicatele Unite), Manejului, Pescarilor, Parcul Tineretului, B-dul Corneliu Coposu ( fost Bulevardul Spitalelor ) Turnatoriei, Uzinei.
1887
27
Str. Avram Iancu nr.13
scoala generala nr.2
Strazile: Argintarilor (fosta Elena Pavel), P-ta Aurarilor, Felinarului, Movilei, G-ral Magheru, Pasajul scolii, Sofocle, Tirgului.
1105
28
Str. Gh. Lazar nr.1
Liceul teoretic 
''Gh.Lazar''
Strazile: Arhivelor, Cetatii, Filarmonicii, Papiu Ilarian, Gheorghe Lazar, Pompeiu Onofreiu (fosta Maternitatii), Timotei Popovici, Piata Schiller, selarilor, Tipografilor.
1644
29
Str. Avram Iancu nr.10
Clubul sindicatelor
Strazile: Samuel Brukenthal (fosta Octombrie Rosu), Piata Huet (fosta Piata Grivita), Avram Iancu, Piata Mare (fosta Piata Republicii), Piata Mica (fosta 6 Martie).
1068
30
Str. Ocnei (fosta Karl Marx) nr.31
Grupul scolar ''INDES'' (fost ''Independenta"Sibiu
Strazile: Azilului, Cibinului (in Sibiu), Piata Cibin, Faurului, Rimski Korsakov, Ocnei (fosta Karl Marx), Plopilor, Pulberariei, Pasajul Scarilor, Victor Tordosan, Turnului, Valea Mare, Vopsitorilor, Zidului.
1725
31
Str. Al. Odobescu nr.2
Liceul de Arta Sibiu
Strazile: Piata Armelor, Centumvirilor, Cojocarilor, Croitorilor, Dirstelor, Dogarilor, Aleea Filozofilor, Konrad Haas (fosta 13 Decembrie), Masarilor, Morilor, Al. Odobescu, Tirgu Pestelui, Pinzarilor, Mos Ion Roata, Tirgu Vinului.
1637
32
Str. Mitropoliei (fosta 1 Mai) nr.31
Liceul teoretic ''O. Goga'' Sibiu
Strazile: Nicolae Balcescu, Telefoanelor, Tribunei, Piata Unirii.
1349
33
Str. Bastionului (fosta Al.Sahia) nr.7
scoala generala nr.15
Strazile: Gheorghe Baritiu, Bastionului (fosta Al.Sahia), Dealului, Ioan Lupas (fosta Dr.Kornhauser), Mitropoliei (fosta 1 Mai), Postei, Andrei saguna (fosta Lenin), Alexandru Xenopol.
1339
34
Str. Zaharia Boiu nr.1
scoala generala nr.5
Strazile: Zaharia Boiu, Justitiei, Lomonosov, Rennes (fosta Jiului), scoala de inot, Somesului, Dr. Stinca, av. Ilie Macelaru ( fosta Timisului ).
1541
35
Str.Zaharia Boiu nr.1
scoala generala nr.5
Strazile: Calea Dumbravii - nr.1- 41 fara sot si nr.2-36 cu sot si blocurile 16-21, 23, 25, 26, 18A, 18B, 19A, 19B, 19C.
1869
36
Str.Banatului nr.2
Grupul scolar Agricol Sibiu
Strazile: Banatului, George Cosbuc, Crisanei, Alexandru Donici, Theodor Neculuta, Dr. Ion Ratiu, Pasajul Spitalului, Transilvaniei (fosta Voltaire + Braniste Vasile), B-dul Victoriei nr.1-31 fara sot si nr. 2-48 cu sot. 
1454
37
Str. Tursimului nr.15
Internatul Grup scolar Ind. Alimentara
Strazile: sos. Alba Iulia nr.1-47 fara sot si nr.2-40 cu sot, Alpinismului, Baii, Charles Darwin, Dobrogei, 16 Februarie, Fintinii, Fuiorului, Girlei, Linii, Fundatura Linii, Onisifor Ghibu (fosta Makarenko), Malului, Moldovei, Ion Neculce, Turismului, Iosif Velceanu.
1420
38
Str. Bihorului nr.3
Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu"
Strazile: Bihorului, Vasile Cirlova, Olteniei.
1830
39
Str. Hategului nr.8
scoala generala nr.1
Strazile: Doljului, Gorjului, Oasului, Salajului.
1443
40
Str. Hategului nr.8
scoala generala nr.1
Strazile: Hategului, Maramuresului, Vrancei.
1859
41
Str. Cristian nr.21
Gradinita nr.44
Strazile: Birsei, strandului.
2007
42
Str. Hochmeister nr.11
Gradinita nr.8
Strazile: Ion Albabei, Avrig, Nicolae Beldiceanu, Intrarea D.Cantemir, Dimitrie Cantemir, Cristian, Aron Cotrus, Prof. Aurel Decei, Ion Codru Draguseanu, G-ral Dragalina, Gales, Martin Hochmeister, Dr. Cornel Irimie, Jina, Litovoiu Voda, Luarea Bastiliei, Prof. dr. I. Moga, Munteniei, Prof. Aurel Popa, Sacel, Gheorghe soima (fosta Maxim Gorki), B-dul Victoriei nr.33-55 fara sot si nr.50-72 cu sot, Talmacel.
1640
43
Calea Poplacii nr.11
scoala generala nr.7
Strazile: Aciliu, Alamor, Preot Bacca, Brazilor, Fundatura Brazilor, Timotei Cipariu, Badea Cirtan, N. Copernic, G-ral Grigorescu, Islazului, Ion Paun-Pincio, Penes Curcanul, Calea Poplacii, Prejbei, G-ral Praporgescu, Saliste, Pasajul Talmaciu, Tilisca, Piata Talmaciu.
1864
44
Calea Poplacii nr.11
scoala generala nr.7
Strazile: Theodor Aman, Amnas, Bobilna, Cindrel, Nicolae Grigorescu, stefan Luchian, Teodor Mihaly, Orlat, Poiana, Rozdesti, Piata Sadu, Ion Sion, Topircea, Iazului,
1910
45
Str. Sibiel nr.6
scoala generala nr.25
Strazile: Fintinele, Aleea Fintinele, Ludos, Valea Aurie.
1927
46
Str. Sibiel nr.6
scoala generala nr.25
Strazile: Agirbiciu, Crint, Dobirca, Sibiel, Aleea Sibiel.
1926
47
Str. Vasile Alecsandri nr.10
scoala generala nr.16
Strazile: Vasile Alecsandri, Argesului, Victor Papilian ( fosta Bahluiului ), Ion Catina, Aleea Calaretilor, Panait Cerna, Closca, Piata Crisan, Gheorghe Dima, Nicolae Filimon, Dinicu Golescu, Goethe, Horia, Costache Negri, Ciprian Porumbescu, Piata Prahovei, Aron Pumnul, Ion Slavici, Grigore Ureche, Alexandru Vlahuta.
1193
48
Str. Vasile Alecsandri nr.10
scoala generala nr.16
Strazile:George Bacovia. Calea Cisnadiei nr.2-80 cu sot, Calea Dumbravii nr.38-132 cu sot si nr.43-137 fara sot, Drumul Rasinarului, Padurea Dumbrava, Prof. Victor Lazar, Putnei.
1052
49
Str. Mihail Sebastian nr.1
Gradinita nr.22
Strazile: Grigore Alexandrescu, Dimitrie Anghel, Dr.Barcianu, Ilarie Chendi, N.D.Cocea, Miron Costin, Aleea Eminescu, Octavian Goga (fost 13 Aprilie), Lamiitei, Titu Maiorescu, Matei Millo, Anton Pann, Anghel Saligny, Mihail Sebastian, Marius Sturza, Aurel Vlaicu.
1321
50
Str. Emil Cioran nr.1 A
Casa de cultura a sindicatelor
Strazile: Strada G-ral Vasile Milea (fosta B-dul Gh.Gh. Dej), blocurile 1-13, 9A-13A, 26, 27, Emil Cioran ( fosta Revolutiei ).
1555
51
Str. Oituz nr.27
Gradinita nr.40
Strazile: Calugareni, Al.I.Cuza, Miraslau.
1536
52
Str. Oituz nr.31
Grup scolar  Ec. - Ad-tiv (fost Lic. Economic)
Strazile: Cernei, Dorului, Eroilor, Nicolae Iorga (fosta V.Kolarov) nr.1-45 fara sot si 2-48 cu sot, G-ral Vasile Milea (fosta Gh.Gh.Dej) nr. 14-78 cu sot si blocurile: B1, B2, P1, Andrei Muresanu, Marasti, Marasesti, Oituz, Porumbacului.
1258
53
Str. Oituz nr.31
Grup scolar Ec. - Ad-tiv ( fost Lic. Economic )
Strazile: Aleea Buia( fosta Aleea Huet ), Goraslau, Aleea Turnu Rosu, B-dul Mihai Viteazul nr. 1-5A, P-ta Aurel Vlaicu.
1562
54
Str. Independentei nr. 1
Clubul Sportiv scolar  Sibiu
Strazile: Budislavu, Lucian Blaga (fosta L.Paneth si Izvorului), Dobrun, Gimnasticii, Fratii Grachi, Hegel, Independentei, Costachi Negruzzi, Revolutiei (fosta Armata Rosie), Radu Stanca ( fosta Berariei ), Spartacus, stefan cel Mare nr.1-100 cu sot si fara sot, Nicolae Titulescu (fosta Scinteia), Virtopu. 
1281
55
Str. Independentei nr. 1
Clubul Sportiv scolar Sibiu
Strazile: Strada Constantin Noica (fosta Moscovei).
945
56
Str.Spartacus nr.47
scoala generala nr.4 (local 2)
Strazile: Bilea, Ion Creanga, Diaconu Coressi, Depoului, George Enescu (fosta Tatar Bunar), Galileo Galilei, Ghetariei, Lector, Lirei, Podragu, Axente Sever, serbota, Socului, Triajului, Gheorghe titeica, Urlea.
1635
57
Str. Spartacus nr.47
scoala generala nr.4 (local 1)
Strazile: Bucegi, Carbunelui, Caltun, Ion Budai Deleanu (fosta Gladkov), Fochistilor, Giuseppe Garibaldi, Victor Hugo, Liliacului, Samuel Micu Klein, Moldoveanu, Eftimie Murgu, Negoi, Paltinului, Prof. Span Petru.
1613
58
Str.Vasile Aaron nr.26
Gradinita nr.14
Strazile: Bungardului, Ceferistilor, Dragos Voda, Locomotivei, Magura, Pantei, Pacii, Surul, stefan cel Mare nr. 101-185 cu si fara sot, George Zamfirescu, James Watt.
1659
59
Str. Vasile Aaron nr.18
Grup scolar Ind. Energetic (fost Liceu energetic)
Strazile: Electricienilor, Vasile Aaron.
1544
60
Str. Vasile Aaron nr.18
Grup scolar Ind. Energetic (fost Liceu energetic)
Strazile: Oasa, steflesti, Valea Frumoasei, Valea Sapunului.
2122
61
Str. sureanu nr.1
scoala generala nr. 24
Strazile : Cantonului, Caprelor, stefan cel Mare blocurile 1 - 20, 8A, 8B, A -H, Rampei.
2353
62
Str. sureanu nr.1
scoala generala nr.24
Strazile: Iezer, sureanu.
2164
63
Str. sureanu nr.1
scoala generala nr.24
Strazile: Muncel, Semaforului nr.21-29 fara sot si 24-36 cu sot.
2173
64
Str. Negoveanu nr.9
Gradinita nr.29
Strada Negoveanu. 
2019
65
Str. soimului nr.13
scoala generala nr.17
Strazile: Oncesti soimului.
1944
66
Str. soimului nr.13
scoala generala nr.17
Strazile: Semaforului nr.1-19 fara sot si 2-22 cu sot.
2215
67
Str. Artileristilor (fosta Buzescu Preda ) nr.4
Gradinita nr.33
Strazile: Aleea Artileristilor ( fosta Buzescu Preda ), Aleea Rosiorilor ( fosta Aleea Buzescu Stroe ), Aleea selimbarului, Rahova nr. 1-31 fara sot si 2-8 cu sot.
1827
68
Str. Luptei nr.27
scoala generala nr.21
Strazile: Aleea Calarasilor, Luptei, G-ral Vasile Milea (fosta B-dul Gh.Gh.Dej) nr.80-86 cu sot si nr.11-45 fara sot. 
1608
69
Str. Luptei nr.27
scoala generala nr.21
Strazile: Aleea Genistilor, Rahova nr.10,12 si 33-43 fara sot.
1627
70
Str. Luptei nr.27
scoala generala nr.21 (sala de sport)
Strazile: Aleea Infanteristilor, Rahova nr.14-24 cu sot.
1195
71
Str. Nicolae Iorga nr.56
scoala generala nr.6
Strazile:B-dul Mihai Viteazu nr. 21-31 fara sot si 14-20 cu sot.
1854
72
Str. Nicolae Iorga nr.56
scoala generala nr.6
Strazile: Calea Cisnadiei nr.1-21 fara sot, Nicolae Iorga (fosta Kolarov) numerele 54-70 cu sot si 53-61 fara sot.
1889
73
Str. Ostirii nr.5
scoala generala nr.9
Strazile:Aleea Taberei, Nicolae Iorga (fosta Kolarov) nr.47, 49-52 cu si fara sot. 
1566
74
Str. Ostirii nr.5
scoala generala nr.9
Strazile:Ostirii ( fosta Aleea Radu serban), Rahovei ( fosta Valea Hotarului).
1405
75
Str. Ostirii nr.5
scoala generala nr.9
Strazile:Plugarilor, Rahova nr. 26-72 cu sot si 45-107 fara sot, P-ta Rahova.
1994
76
Aleea Haiducului nr. 8
Gradinita nr.38
Strazile: Aleea Haiducului, Hipodromului.
1565
77
Aleea Turnu Rosu nr.2
scoala generala nr.19
Strazile:Aleea Biruintei.
1308
78
Aleea Turnu Rosu nr.2
scoala generala nr.19 (sala de sport)
Strazile:B-dul Mihai Viteazu nr. 7-19 fara sot.
1991
79
Str. Nicolae Iorga (fosta Kolarov) nr.62
Gradinita nr.42
Strazile:Aleea Fratii Buzesti.
2049
80
Aleea Streiu
Gradinita nr.43
Strazile:Aleile Sevis si steaza.
1518
81
Str. Siretului nr.5
Gradinita nr.5
Strazile:Calea Cisnadiei nr.23-29 fara sot si 82-86 cu sot, Aleea Streiu.
1629
82
Calea Dumbravii nr.135
Spatiu administrativ al SC TURSIB SA
Strazile: Ariesului, Intrarea Ariesului, Calea Dumbravii nr.137A-155 fara sot, Siretului nr.1-7 fara sot si 2-12 cu sot.
2046
83
Str. Victor Papilian  (fosta Bahluiului) nr.16
Facultatea de medicina
Strazile:Strada Siretului nr. 9-19 fara sot si 14-20 cu sot , Intrarea Siretului.
1829
84
Statiunea Paltinis
Vila nr.18
                            
26
85
Str.stefan cel Mare 
nr. 1
U.M. 01512
                      
86
Str. Avrig nr.3
U.M. 01473
                  
87
Str. G-ral V. Milea nr.3
U.M. 01606
                       
88
sos. Alba Iulia nr.73
U.M. 01813
                                       
89
Calea Poplacii nr.85 
U.M. 0815
                             
 
.
© 2002 - 2007Primaria Municipiului Sibiu - Design by MB Solutions, All Rights Reserved