primaria sibiu
home . primaria consiliul . informatii . afaceri . despre sibiu . turism
urbanism

PRIMARIA SIBIU

link Conducerea
link Cladirea primariei
link Structura primariei
link Organigrama
link Servicii publice
link Starea civila
link Centrul de Informatii
link Urbanism
link Orase īnfratite
link Cetateni de onoare
link Alegeri 2008
link Alegeri 2000
 

Alegeri Locale 2004

CANDIDATURILE DEFINITIVE
la alegerile locale din anul 2004 pentru functia de CONSILIER LOCAL
PARTIDUL ACTIUNEA POPULARA
Nr. crt. Numele si prenumele Profesia Ocupatia
1 Calin Lucian Licentiat in geografie Director
2 Udrescu Alexandru Gabriel Economist Inspector asigurari
3 Borlea Paul Stefan Economist Asistent manager
4 Martin Gabriel Regizor teatru si tv. Liber profesionist
5 Iakabos Nicoleta Economist Director marketing
6 Fufezan-Jiman Oliviu Laurentiu Consultant financiar Consultant financiar
7 Parean Vasile Ioan Ofiter M.Ap.N. Pensionar
8 Chelcea Octavian Horatiu Tehnician Tehnician
9 Poplacean Ioan Ciprian Jurist Consultant financiar
10 Nedelcu Cosmin Viorel Muncitor Director general
11 Chima Tudor Jurist Consilier juridic
12 Garbovan Marius Traian Dumitru Ofiter M.Ap.N. Pensionar
13 Armenean Constantin Ioan Inginer Administrator firma
14 Ungureanu Luiza Ioana Filolog Consultant financiar
15 Teodorescu Mihai Otelar Sofer taxi
16 Sitterli Dan Lucian Profesor Profesor
17 Armenciu Nicolae Tehnician comunicatii Tehnician
18 Haprian Ioan Tehnician veterinar Director firma
19 Bogdan Dumitru Florin Electrician Electrician
20 Patrulescu Petre Analist-programator Student
21 Gherman Radu Bogdan Informatician Administrator sisteme si retele
22 Sora Oprea Florin Jurist Jurist
23 Suvainea Ion Inginer Pensionar
24 Costea Nicoleta Monica Inginer Inginer
25 Cretu Marian Florin Economist Operator turism
26 Vartic Mircea Mihai Mecanic Tehnoredactor
27 Padurariu Sorin Psiholog Reprezentant vanzari
28 Pasat Alexandra Ioana Electronist Electronist
 
.
© 2002 - 2007Primaria Municipiului Sibiu - Design by MB Solutions, All Rights Reserved